![](https://www.upgrade.edu.gr/wp-content/uploads/2024/01/6-1.jpeg)
Σεμινάριο με θέμα “Τεχνικές Διαπραγματεύσεων” στην εταιρεία Barba Stathis S.A.
Ολοκληρώθηκε με επιτυχία, το πρώτο σεμινάριο με θέμα “Τεχνικές Διαπραγματεύσεων” στην εταιρεία @Barba Stathis εγκαινιάζοντας μια νέα συνεργασία με την Upgrade.🤝
Στον σύγχρονο επιχειρηματικό κόσμο, η τέχνη των διαπραγματεύσεων αποτελεί καίρια δεξιότητα. Στο σεμινάριο αυτό, παρουσιάστηκε η μεθοδολογία των διαπραγματεύσεων με αρχές και αναπτύχθηκαν τακτικές που ενισχύουν τις ικανότητες διαπραγμάτευσης με στόχο τις αμοιβαίες επωφελείς σχέσεις (win-win) με τους συνεργάτες μας.
Οι συμμετέχοντες είχαν την ευκαιρία μέσω ποικίλων δραστηριοτήτων, case studies, role playing, προσομοιώσεων θεωρίας των παιγνίων και χρήση ειδικών εφαρμογών πληροφορικής, να κάνουν upskilling στις δεξιότητες τους.📊
#UPGRADE #BarbaStahtis #ΜπαρμπαΣτάθης #Εκπαίδευση #ΤεχνικέςΔιαπραγματεύσεων #upskilling #crossskilling #reskilling #negotiations #Διοίκηση #Σεμινάριο #ΑνάπτυξηΙκανοτήτων #ΑνάπτυξηΑνθρώπινουΔυναμικού #seminars #training #unlockhumanpotential #upgradeyourpeople
![](https://www.upgrade.edu.gr/wp-content/uploads/2024/01/1-1-1024x1024.jpeg)
![](https://www.upgrade.edu.gr/wp-content/uploads/2024/01/2-1-1024x768.jpeg)
![](https://www.upgrade.edu.gr/wp-content/uploads/2024/01/3-1-1022x1024.jpeg)
![](https://www.upgrade.edu.gr/wp-content/uploads/2024/01/5-1-1024x583.jpeg)
![](https://www.upgrade.edu.gr/wp-content/uploads/2024/01/5-2-1022x1024.jpeg)